ČERVENEC 2021

den datum akce
čt 1.07. PŘÍJEM ŽÁDOSTÍ K ZÁPISU DO NAŠÍ ŠKOLKY
V současné době máme pro další školní rok volné poslední 2 místa. Formulář Žádost o přijetí k vyzvednutí v MŠ nebo na webu v záložce Dokumenty (musí obsahovat potvrzení lékaře o očkování). Vyplněný formulář žádosti a kopii rodného listu odevzdátev MŠ dle dohody. Telefon pro informace 776787895, e-mail msrstmesto@uhedu.cz . Moc se těšíme na všechny nové "BERUŠKY"!!!!!
PRÁZDNINOVÝ PROVOZ
V MŠ BUDE OTEVŘENA PŘES PRÁZDNINY POUZE JEDNA TŘÍDA, TEDY BUDE OMEZEN PROVOZ. Přípravný týden v MŠ: 23.8.-31.8. 2021- omezený prázdninový provoz, třídy se připravují na nový školní rok. MŠ Rastislavova MŠ 1.7.- 2.7. 2 otevřena 5.7.-9.7. uzavřena 12.-16.7. uzavřena 19.-23.7. otevřena 26.-30.7. otevřena 2.-6.8. uzavřena 9.-13.8. uzavřena 16.-20.8. otevřena 23.-31.8. Otevřena - přípravný týden VŠEM PŘEJEME POHODOVÉ PRÁZDNINY, PLNÉ ÚSMĚVŮ A NOVÝCH ZÁŽITKŮ!!!
čt 8.07. VE ŠKOLCE SE NEZAHÁLÍ
Během prázdnin se ve školce vymaluje hlavní vstup, malíři také natřou dětské herní prvky na zahradě. Služby města nám pomůžou upravit a připravit povrch na zahradě na nové dva herní prvky. Děti se mohou těšit na nové herní prvky Traktor a houpačku Hnízdo.
Děti budou mít opravené lavičky, učitelky novou podlahu ve sborovně a školka nové prahy.
Do logopedické učebny a knihovny budou zakoupeny nové pomůcky a knihy pro děti.
Děti čeká relaxační koutek s novým indiánským teepee.
A samozřejmě nás čeká dezinfekce školky a údržba a úklíd celé MŠ