V MŠ probíhá projekt Obědy do škol VI (2023-2024)

MŠ se v roce 2023 – 2025 zapojila do projektu Zdravé děti s úsměvem. Věnujeme se oblastem: zubní péče a dentální hygiena, zdravá výživa a fyzioterapie. Jeden cyklus trvá 3 roky. Více

Spolupráce s MPSV- Úřadem práce v Uh. Hradišti v rámci projektu na vytvoření pracovního místa – Veřejně prospěšné práce (VPP), dozor u vchodu v naší MŠ.

Naše školka se zapojila do rozvojového programu MŠMT Šablony I, Šablony II a Šablony III.

w

Projekt Podpora logopedické prevence přinesl dětem nové pomůcky, knihy, logopedický sborník.

Zapojili jsme se do programu MŽP v rámci zbudování Přírodní zahrady v roce 2019.

V MŠ probíhá projekt, který vede děti ke sportu a fyzické aktivitě – Se Sokolem do života.

Zpráva logopedické prevence

Přírodní zahrada – tisková zpráva