Začíná nám školní rok

28 Srp 2024

Vážení rodiče, milé děti,

rádi bychom vás přivítali v novém školním roce. Moc se na vás všechny těšíme.

Nový školní rok zahájíme akcemi:

Pátek 30. 8. 2024 – Den pro nové děti a jejich rodiče od 10 -11 hodin.

Pondělí 2. 9. 2024 – Hurá začíná školka

První den si děti přinesou papučky, převlečení do třídy (kalhoty, kraťasy, legíny, sukýnky) a pyžamko. Do skříňky v šatně prosíme uložit oblečení na zahradu (tepláky, tričko, legíny, mikina…) i náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, tričko, tepláky…). Vše podepsané. Hrneček plastový na pitný režim do třídy a láhev na zahradu – podepsané, předškoláci zubní pastu a kartáček, holky hřebínek.

Nově příchozí děti – rodiče se s paní učitelkami ve třídě domluví na adaptaci a délce pobytu.

Pomalu se nám chýlí prázdniny ke konci a blíží se začátek školního roku. Na nové období jsme se pečlivě připravovali.

Především prokoukla naše zahrada, máme nový zahradní domek na hračky a pomůcky od firmy OIKA, stavební práce provedla stavební firma Stavaktiv pana Hučíka a za bourací práce musíme poděkovat Službám města. Hlavně děti budou mít radost z nových herních prvků na zahradě Policejní auto a Vodní prvek ze dřeva od firmy Gerlich Odry. Z  bezpečnostních důvodů jsme zkrátili větve stromů a pokáceli suchý modřín. Paní učitelky si připravily své třídy pro stávající a nové kamarády tak, aby se tam cítili co nejlépe.

Přejeme vám hezký nový školní rok 2024/25.

Kolektiv MŠ Rastislavova